Book Tour rysowany szminką

Promotorka czytelnictwa i Anita Scharmach, autorka książki „Sukces rysowany szminką” zapraszają blogerów na Book Tour z nagrodami. Poszukujemy piętnastu chętnych osób.
W świat pójdą trzy egzemplarze książki „Sukces rysowany szminką” i będą wędrować po trzech ścieżkach: czerwonej, różowej i brązowej (czyli w trzech najpopularniejszych odcieniach szminek 😉)


Zasady udziału w Book Tour rysowany szminką


Zasady ogólne:

 •  Organizatorkami zabawy Book Tour rysowany szminką są Promotorka czytelnictwa i Anita Scharmach.
 • Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić się w komentarzu pod tym postem (lub po postem na Facebooku) podając link do bloga oraz wysłać na e-mail promotorkaczytelnictwa@gmail.com adres do wysyłki.
 • Na zgłoszenia czekamy do piątku, 4 maja. Spośród nich wybierzemy 15 osób, które wezmą udział w zabawie.
 • Książki ruszą w świat w dniu premiery, 9 maja, a ich wędrówka kończy się, gdy egzemplarze wrócą do organizatorek.

Po otrzymaniu książki:

 • Na przeczytanie książki, odesłanie do następnej osoby i publikację recenzji, macie trzy tygodnie. Wysyłka tylko na terenie Polski.
 • Po książce możecie bazgrać, tzn. zaznaczać cytaty, robić notatki, zostawić wiadomość do autorki - byle nie zamazywać treści.
 • Zostaw pamiątkowy wpis dla autorki na początku książki i jeśli to możliwe odcisk pomalowanych ust. Prześlijmy autorce mnóstwo całusów :* :* * Może być również mały rysunek (serduszko, kwiatuszek itp.) wykonany szminką/pomadką.
Każdy uczestnik zobowiązuje się do:
 • publikacji recenzji w wyżej podanym terminie i przesłanie linku do niej na adres promotorkaczytelnictwa@gmail.com
 • publikacji zdjęcia książki (lub siebie z książką) w mediach społecznościowych w treść posta wpisując swoją odpowiedź na pytanie „A czym dla Ciebie jest sukces?”
Do pięciu osób, których odpowiedzi najbardziej poruszą/wzruszą/rozbawią/zmuszą do myślenia autorkę powędrują upominki: książka z dedykacją, kubek lub torba. Sponsorami nagród są Anita Scharmach i Wydawnictwo Lucky, wydawca książki "Sukces rysowany szminką"
 • Do recenzji i zdjęcia w mediach społecznościowych dodajemy hasztagi #twojsukces #sukcesrysowanyszminką #booktourrysowanyszminką
 • W recenzji oczywiście informujemy, że powstała w ramach Book Tour. Oznaczamy organizatorki, czyli Promotorka czytelnictwa i Anita Scharmach strona autorka 
 • Zgłaszając się do Book Tour akceptujesz wszystkie warunki zabawy i zgadzasz się przetwarzanie swoich danych osobowych na jej potrzeby.

Wędrówkę będziemy śledzić w tym poście oraz w wydarzeniu na Facebooku.

To jak są chętni?

A moja recenzja TUTAJ


💄Ścieżka czerwona: 

💄Ścieżka różowa: 

Fragment recenzji: 
Książkę "Sukces rysowany szminką" polecam każdej kobiecie, która znalazła się nagle na rozstaju dróg i zupełnie nie wie co ze sobą począć. Dlaczego? Bowiem historia tutaj przedstawiona pokazuje, że nigdy na nic nie jest za późno
2. Przystanek drugi: Magda z bloga CzytelniczyNiedosyt 

Zdjęcie:Fragment recenzji: 

Ktoś, kto wybiera książki "po okładce'' (a znam takich), mógłby pomyśleć, że jest to lekka powieść o malowanej lali, której zasób kosmetycznych smarowideł przekracza normy potencjalnej Polki.
Otóż nic bardziej mylnego moi drodzy!

Anita Scharmach stworzyła nietuzinkową postać, przyoblekła ją w piękną historię, dodała dużą dawkę dobrego humoru, szczyptę pikanterii, kilkanście kropli pecha, wiadro sukcesu, krztę łaciny podwórkowej i mamy to!

A cała TUTAJ


3.Przystanek trzeci u Asi z bloga PrzeCzytajka, 

Zdjęcie:Fragment recenzji:

„Sukces rysowany szminką” to taka powieść, którą mogę śmiało określić, że jest „do tańca i do różańca”. Jest w niej wszystko to, co w dobrej powieści powinno być. Dobro, ciepło, miłość, przyjaźń. Są smutki i smuteczki, są tragedie. Jest dobry humor zarówno słowny jak i sytuacyjny. 

A cała dostępna JEST TU 💄Ścieżka brązowa (czytelników ) 
1. Beata
2. Anna

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa inicjatywa, zupełnie inna niż obecnie występującej wymianie, super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł na promowanie czytelnictwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie się zgłaszam do tej super inicjatywy ;)
  Mój blog to: www.zaczytanapanna.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się www.czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam sie ! 😌
  http://mrsmysterious00.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń