Book Tour rysowany szminką

Promotorka czytelnictwa i Anita Scharmach, autorka książki „Sukces rysowany szminką” zapraszają blogerów na Book Tour z nagrodami. Poszukujemy piętnastu chętnych osób.
W świat pójdą trzy egzemplarze książki „Sukces rysowany szminką” i będą wędrować po trzech ścieżkach: czerwonej, różowej i brązowej (czyli w trzech najpopularniejszych odcieniach szminek 😉)


Zasady udziału w Book Tour rysowany szminką


Zasady ogólne:

 •  Organizatorkami zabawy Book Tour rysowany szminką są Promotorka czytelnictwa i Anita Scharmach.
 • Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić się w komentarzu pod tym postem (lub po postem na Facebooku) podając link do bloga oraz wysłać na e-mail promotorkaczytelnictwa@gmail.com adres do wysyłki.
 • Na zgłoszenia czekamy do piątku, 4 maja. Spośród nich wybierzemy 15 osób, które wezmą udział w zabawie.
 • Książki ruszą w świat w dniu premiery, 9 maja, a ich wędrówka kończy się, gdy egzemplarze wrócą do organizatorek.

Po otrzymaniu książki:

 • Na przeczytanie książki, odesłanie do następnej osoby i publikację recenzji, macie trzy tygodnie. Wysyłka tylko na terenie Polski.
 • Po książce możecie bazgrać, tzn. zaznaczać cytaty, robić notatki, zostawić wiadomość do autorki - byle nie zamazywać treści.
 • Zostaw pamiątkowy wpis dla autorki na początku książki i jeśli to możliwe odcisk pomalowanych ust. Prześlijmy autorce mnóstwo całusów :* :* * Może być również mały rysunek (serduszko, kwiatuszek itp.) wykonany szminką/pomadką.
Każdy uczestnik zobowiązuje się do:
 • publikacji recenzji w wyżej podanym terminie i przesłanie linku do niej na adres promotorkaczytelnictwa@gmail.com
 • publikacji zdjęcia książki (lub siebie z książką) w mediach społecznościowych w treść posta wpisując swoją odpowiedź na pytanie „A czym dla Ciebie jest sukces?”
Do pięciu osób, których odpowiedzi najbardziej poruszą/wzruszą/rozbawią/zmuszą do myślenia autorkę powędrują upominki: książka z dedykacją, kubek lub torba. Sponsorami nagród są Anita Scharmach i Wydawnictwo Lucky, wydawca książki "Sukces rysowany szminką"
 • Do recenzji i zdjęcia w mediach społecznościowych dodajemy hasztagi #twojsukces #sukcesrysowanyszminką #booktourrysowanyszminką
 • W recenzji oczywiście informujemy, że powstała w ramach Book Tour. Oznaczamy organizatorki, czyli Promotorka czytelnictwa i Anita Scharmach strona autorka 
 • Zgłaszając się do Book Tour akceptujesz wszystkie warunki zabawy i zgadzasz się przetwarzanie swoich danych osobowych na jej potrzeby.

Wędrówkę będziemy śledzić w tym poście oraz w wydarzeniu na Facebooku.

To jak są chętni?

A moja recenzja TUTAJ


💄Ścieżka czerwona:


Fragment recenzji:

I cała do przeczytania na blogu Agnieszki

Uwielbiam samo przesłanie tej książki, gdzie rodzina jest największą wartością, a na jej założenie nigdy nie jest za późno. Podobnie wzruszający jest sam pomysł na niebanalną, patchworkową rodzinkę Julki – złożoną z ludzi, który odnaleźli się mimo przeciwności losu. A rodzina to nie tylko osoby połączone więzami krwi, czy prawa cywilnego.


Żyjemy w tak zwariowanych czasach, że większość ludzi sądzi, że miarą sukcesu jest ilość zer na koncie i wspinanie się po szczeblach kariery zawodowej za wszelką cenę. Autorka zwraca nam uwagę na rolę rodziny, że możność bycia z ukochanymi osobami jest wartością nie do oszacowania, o czym przekonuje się Julia. 

💄Ścieżka różowa: 

Fragment recenzji: 
Książkę "Sukces rysowany szminką" polecam każdej kobiecie, która znalazła się nagle na rozstaju dróg i zupełnie nie wie co ze sobą począć. Dlaczego? Bowiem historia tutaj przedstawiona pokazuje, że nigdy na nic nie jest za późno
2. Przystanek drugi: Magda z bloga CzytelniczyNiedosyt 

Zdjęcie:Fragment recenzji: 

Ktoś, kto wybiera książki "po okładce'' (a znam takich), mógłby pomyśleć, że jest to lekka powieść o malowanej lali, której zasób kosmetycznych smarowideł przekracza normy potencjalnej Polki.
Otóż nic bardziej mylnego moi drodzy!

Anita Scharmach stworzyła nietuzinkową postać, przyoblekła ją w piękną historię, dodała dużą dawkę dobrego humoru, szczyptę pikanterii, kilkanście kropli pecha, wiadro sukcesu, krztę łaciny podwórkowej i mamy to!

A cała TUTAJ


3.Przystanek trzeci u Asi z bloga PrzeCzytajka, 

Zdjęcie:
Fragment recenzji:

„Sukces rysowany szminką” to taka powieść, którą mogę śmiało określić, że jest „do tańca i do różańca”. Jest w niej wszystko to, co w dobrej powieści powinno być. Dobro, ciepło, miłość, przyjaźń. Są smutki i smuteczki, są tragedie. Jest dobry humor zarówno słowny jak i sytuacyjny. 

A cała dostępna JEST TU 

Fragment recenzji:

"Patrząc na okładkę i tytuł mogłoby się wydawać, że "Sukces rysowany szminką" Anity Scharmach to słodka, lekka i miła opowiastka. Nie dajcie się zwieść, to tylko pozory, tak naprawdę jest to piękna opowieść przy której nie będziecie się nudzić. Wnętrze skrywa bardzo wartościową lekturę. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Anity Scharmach. Książkę pochłonęłam w jedną noc."

A cała recenzja TUTAJ

5. Koniecznie bibliotecznie


Czasami wydaje nam się, że nasze życie jest idealne. Wszystko świetnie się układa, nie musimy martwić się o pieniądze, bo jest ich pod dostatkiem, a w pracy nad nami już tylko szef. Czego chcieć więcej? Może przydałby się ktoś bliski, do kogo można by się przytulić? Może przyjemnie byłoby usłyszeć dziecięcy szczebiot w pokoju obok? I może warto byłoby mieć do kogo wracać z pracy?


Recenzja na blogu
6. Noodla books"Fragment recenzji: Powiedziałabym, że to komedia i obyczajówka w jednym. Część z was, którzy są już po lekturze, uroniła łzy. Ja też, więc nie odstaję od reszty. Spodziewałam się tylko komedii, a dostałam wzruszającą opowieść, której przesłaniem jest - rodzina jest najważniejsza"
💄Ścieżka brązowa (czytelników ) 
1. Beata
2. Anna

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa inicjatywa, zupełnie inna niż obecnie występującej wymianie, super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł na promowanie czytelnictwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie się zgłaszam do tej super inicjatywy ;)
  Mój blog to: www.zaczytanapanna.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się www.czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam sie ! 😌
  http://mrsmysterious00.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń