Polityka prywatnosci

Z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej dotyczące ochrony osób fizyczny...

Z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, czyli RODO. Do nowych przepisów muszą dostosować się nie tylko internetowi przedsiębiorcy, ale i blogerzy. Dlatego wchodząc na mój blog/stronę na FB oraz Instagrama zapamiętaj:

Administratorem bloga Promotorka czytelnictwa jest Zuzanna Gajewska
Kontakt: promotorkaczytelnictwa@gmail.com

Każdy kto zostawia komentarz na moim blogu/profilu na FB/ koncie na IG wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci: adresu e-mail, imienia i nazwiska, pseudonimu, nazwy bloga, nick’a oraz IP. Podanie danych przez Użytkownika zawsze jest w pełni dobrowolne.

Administrator informuje także, że stosuje na swoim blogu technologie pokazujące działania przez niego podejmowane na innych stronach tj.:
a. widget Facebook,
b. widget Instagram,

Jako administrator powierzam dane platformie blogger, na której znajduje się mój blog, oraz firmie Facebook - gdzie znajduje się mój fanpage oraz konto na Instagramie.

 c. posty sponsorowane - recenzje, które mogą zawierać linki do:
- stron wydawnictw, które przekazały książkę do recenzji,
- stron autorskich autora recenzowanej książki.

Biorąc udział w organizowanych przeze mnie konkursach i zabawach, wyrażasz zgodę na:

1. Publikację swoich danych - imienia i nazwisko lub pseudonimu/nick'a/nazwy bloga w celu ogłoszenia zwycięzcy;
2. Przetwarzanie danych osobowych dla celów konkursowych. Dane zostaną wysłane przez Zwycięzcę do właścicielki bloga - Zuzanny Gajewskiej na adres promotorkaczytelnictwa@gmail.com lub wyślij wiadomość na profilu na Facebooku, po wysyłce nagrody zostaną one usunięte; dane osobowe uczestników konkursu są przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu, tylko do momentu wysyłki nagrody lub do czasu przekazania ich Sponsorowi.
3. Jeżeli nagroda będzie wysyłana przez Sponsora - wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych: imię i nazwisko, adres - w celu wysyłki nagrody; dane osobowe przechowywane są tylko do momentu wysyłki nagrody lub do czasu przekazania ich Sponsorowi.
4. Biorąc udział w zabawach czytelniczych typu Book Tour i wymian książkowych polegających na wysyłce książek pomiędzy czytelnikami - wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych: imię i nazwisko, adres - w celu wysyłki książki; dane osobowe przechowywane są tylko do momentu wysyłki nagrody lub do czasu przekazania innych osób biorących udział w zabawie.

* Dane przetwarzane będą na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz