Wyniki lajkowego konkursu!

Oj, dziewczyny - bo same przedstawicielki płci pięknej wzięły udział w konkursie - ale mi dałyście trudne zadanie! Z jednej strony żałowałam, że nie było więcej chętnych, ale jak sobie pomyślałam, że miałabym wybierać jedną wypowiedzieć z jeszcze innych, to bym zwariowała. Bardzo, bardzo Wam dziękuję. Naprawdę pozwoliłyście mi Was poznać - każda powiedziała tyle ile chciała, ale każda opowiedziała mi swoją historię Byłam w szoku - przyznam, że spodziewałam się jednozdaniowych odpowiedzi.... Teraz muszę trochę pobudować napięcie, jak w finale talent show :) Więc kilka słów do każdej z Was:

Katarzyno K /http://skrytkaslow.blogspot.com/- na "Listy do M". byłam w kinie z moim mężem - też mi dobrze się kojarzy :), a teraz jeszcze film leciał w tv i oglądając go moje myśli krążyły nie tylko wokół mojego ukochanego, ale i Ciebie...:)

N.C. /http://samejsobie.blogspot.com/- powiem, że Twoja opowieść zmusiła mnie do refleksji. Jest niemal jak z filmu, czy raczej z racji pasji tu obecnych powinnam tu powiedzieć - z książki. Bardzo dziękuję, że zechciałaś się ze mną tym podzielić. i gratuluję podejścia - godne podziwu.

Natalie Rosa /http://endlessbooks.blogspot.com/- popłakałam się czytając Twój komentarz - ze śmiechu. Urzekła mnie ta historia. Co za duma! Paznokieć, nie mogę :) 

Amy Yamy /http://flirty-z-ksiazka.blogspot.com/- wymieniając rzeczy, które trzymasz w sztufadzie opowiedziałaś mi o sobie. Naprawdę mam wrażenie, że cię poznałam. Czytając ten komentarz dowiedziałam się, że jesteś wrażliwa, przyjacielska, sentymentalna i masz poczucie humoru.

Recenzencki /http://recenzencki.wordpress.com/- otwierając Twoją szufladę mogłabym się pomylić i pomyśleć, że otwieram swoją, teraźniejsza lub tę z czasów liceum/studiów. Paragony - koniecznie - nawet jeśli nie musiałam ich trzymać, ze względu na gwarancję, ale jak okres gwarancyjny już dawno minął, albo wyblakły. Były tam, bo... były. Kapsle Tymbarka - obowiązkowo - robiłam sobie za ich pomocą codzienne wróżby. I dokumenty - wiadomo. i też przyznaję, że w mojej torebce czy szufladzie można znaleźć wszystko:
a) łącznie z lewarkiem
b) oprócz porządku

A teraz wyniki:

Zestaw mola książkowego trafia do .. Amy Yamy! Gratuluję! Już (prawie) wiem, co Tobie podaruję, ale napiszę o tym, gdy już wyślę. Teraz czekam na adres.

I jeszcze wyróżnienie. Nie mam nagrody rzeczowej, ale zdjęcie z dedykacją dla Natalie Rosa - z paznokciami. Fotka pochodzi z jednego z moich wpisów, w którym opisywałam mój urlop i podróż szlakiem mazurskich legend - tu dowiesz się o tych czerwonych pazurkach więcej :) 


Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję! I mam nadzieję, że będziemy się poznawały coraz lepiej i lepiej. Na początek czytając swoje posty. Pozdrawiam Was!

2 komentarze:

  1. Dziękuję :3 Jak zwykle najmniej się czegoś spodziewałam i się udało ♥ zaraz prześlę adres :)

    OdpowiedzUsuń