Patronat Szufladopółki: O czym się nie mówi, Izabela Chojnacka - Foerster + zapowiedź konkursu

Właśnie ukazała się trzecia książka Izabeli Chojnackiej - Foerster i to (tradycyjnie już? ;)) pod patronatem Szufladopółki. Iza to, jak pewnie pamiętacie, jedna z Alternatywnych. Jest autorką książek pt. "Miłość na gruzach Kosowa" oraz "Zupa z pokrzyw, duch i tajemnica", której również patronowałam (klik).  Teraz chciałabym zaprosić Was do lektury zbioru opowiadań pt.  "O czym się nie mówi".Źródło: konto prywatne na Facebooku autorki


Oczywiście sama już ją przeczytałam i pewnie niebawem zamieszczę recenzję (zaraz po innych zaległych ;)), ale o kilka słów dla Was o książce poprosiłam samą autorkę, która mówi tak:

"To zbiór opowiadań, w których poruszam problemy młodzieży, ich rodziców i nauczycieli. Nikogo nie oszczędzam, każdemu wytykam błędy, ale starałam się być sprawiedliwa. Pisząc to bywałam na zmianę uczniem, chwilę potem nauczycielem, albo rodzicem. Czułam się jak ktoś o potrójnej osobowości, ale dzięki temu na każdy problem spojrzałam z innej perspektywy. Czas, aby te trzy grupy zawiesiły broń, bo wzajemne niezrozumienie doprowadza nierzadko do tragedii."

Oprócz słów od autorki, mam też dla Was jeden egzemplarz z dedykacją dla "Wielbicieli Szufladopółki". Bądźcie czujni, bo konkurs w każdej chwili może pojawić się na blogu. Muszę tylko wymyślić dla Was szczególne zadanie ;)

4 komentarze: