Dorzuć swoje trzy grosze: Horror na Roztoczu 2 (patronat Szufladopółki )

 Jeszcze tylko siedem dni zostało, by wesprzeć projekt "Horror na Roztoczu 2: Insomnia", który, nie chwaląc się :) objęłam patronatem.

"Horror na Roztoczu" to zbiór  opowiadań inspirowanych… koszmarami sennymi Łukasza Kiełbasy, który zapisywał w notatniku swoje przerażające majaki. A te stały się szkicem opowiadań grozy. W wydanej w minionym roku antologii znalazło się siedemnaście historii napisanych przez inicjatora i dziesięciu innych twórców. Niebawem nocne koszmary po raz drugi mają wyjść na światło dzienne. W przygotowaniu jest "Horror na Roztoczu 2: Insomnia".Podobnie jak pierwsza część, druga zostanie wydana dzięki wsparciu czytelników. Środki na pokrycie kosztów druku i dystrybucji twórcy zbierają za pośrednictwem portalu finansowania społecznościowego -  PolakPotrafi.pl
Każda osoba wspierająca projekt daną kwotą - może liczyć na konkretną nagrodę -  m.in. egzemplarz książki, książkowe gadżety, podziękowania wewnątrz publikacji czy wyjście na pizzę z jednym autorów.
Twórcy potrzebują 3739 zł. Jeśli nie uzbierają kwoty w całości, będą musieli zwrócić wspierającym ich dotacje.
Ale może jednak warto się sprężyć, co? My blogerzy, wiemy czym są marzenia, część też chce wydać książkę, bądźmy solidarni i pomóżmy komuś je spełnić :)


Więcej o możliwości wsparcia projektu znajdziecie TUTAJ. Na dorzucenie swoich "trzech gorszy" jest czas do 12 marca.


Autorami opowiadań w antologii są: Łukasz Kiełbasa, Dagmara Adwentowska, Sylwia Błach, Piotr Borowiec, Piotr Ferens, Artur Jastrzębowski, Marta Krajewska, Juliusz Wojciechowicz, Edward Mara, Marek Zychla, Renata Kiszczak. Ilustracje do opowiadań przygotowała Asia Jedlińska.

To jak?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz