WOŚPowe warsztaty z Woluminami - zapowiedź!

Woluminy nie śpią! Już w poniedziałek, 6 lutego spotkamy się z grupą przedszkolaków. I będzie to spotkanie niezwykłe, bo będące rezultatem licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Dowolne działanie czytelnicze, które wystawiałam na stronie elbląskiej WOŚP zainteresowało Panią Magdę. Poprosiła mnie, by przyjść do Przedszkola nr 24 w Elblągu i poczytać dzieciom. Odwiedzimy grupę 4., do której uczęszcza Klara, córka pani Magdy.

Z wielka chęcią! Będę ja i - oczywiście - młodsza superbohaterka - Łucja. Najmłodsza, Oliwia, pewnie będzie ratować świat od nieczytania w żłobku. Ale pelerynę też ma, jakby ktoś pytał ;) Tu zdjęcie ze spotkania w przedszkolu Łucji. Jak widać Oliwia też brała czynny udział obserwując bacznie uczestników z fotelika. W trakcie poniedziałkowego spotkania będziemy czytać, przeprowadzimy mini warsztaty, a ich rezultatem będzie nie tyle lekcja dla dzieci, co przesłanie dla rodziców ;) 
Promocja czytelnictwa i wsparcie Orkiestry - dwie pieczenie na jednym ogniu. Pani Magda jest wspaniała, po prostu! Dziękujemy i czekamy na propozycje od równie zaangażowanych rodziców i nauczycieli. Więcej o naszej działalności TUTAJ - KLIK i TU - KLIK. 
A po spotkaniu oczywiście relacja.
3 komentarze:

 1. Chciałoby się, aby takich akcji było więcej, bardzo pomysłowa forma wsparcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, świetnie, świetnie! Oby więcej takich akcji I rozpowszechniania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy w planach zdobycie świata i zainfekowanie czytaniem miliardów ludzi ;)

   Usuń