Zmiany, zmiany, zmiany, czyli nowy szablon i nie tylko

Skoro już tu zajrzeliście, to pewnie zauważyliście zmianę. Co tu dużo mówić zrobiło się nieco bardziej przejrzyście ;) Wszystko za sprawą szablonu przygotowanego przez Karolinę z Karografia. Tak, to ona to zrobiła. Tak, nadal mam bloga na blogerze ;)

Oczywiście nieco spersonalizowałam sobie motyw, głównie poprzez kolor turkusowy w dodatkach. To znaczy, tak dla ścisłości zrobił to mój mąż <3, bo ja nie umiem w html. W każdym razie jest pięknie. Żałuję, że nie mam zrzutu starego bloga, żeby mieć porównanie, ale trudno.Dobrze, jestem zachwycona, więc emocje biorą górę, ale chciałam się nie tylko chwalić, ale ogłosić to i owo. 

Jak już pisałam na FB przez najbliższy czas może się tu jeszcze trochę dziać. Więc jeśli coś tu wyskoczy w innym miejscu, czegoś będzie za dużo albo wcale, to bądźcie wyrozumiali.

Jednak najważniejsze, co chciałam wam powiedzieć to to, że oprócz wyglądu blog systematycznie będzie też zmienił swoją formę. Oczywiście nadal będę pisała recenzje (niewykluczone, że wreszcie pojawią się recenzje książek dla dzieci) i będzie chyba trochę więcej "wiadomości około książkowych", ale...

Najwięcej będzie promocji czytelnictwa w ogóle. W świecie rzeczywistym i wirtualnym. Akcja "Woluminy. Głos książki" wyszła ( dzięki wam!!! <3 ) świetnie i chcę więcej. I więcej. Bedę więc działać. Sama z siebie i dla  innych. Pojawi się konkretna oferta dla instytucji, wydawnictw, autorów (będę ją uzupełniać przez klika najbliższych dni), będą kolejne akcje (jedna już na horyzoncie) i relacje z nich oraz refleksje o czytelnictwie w ogóle.


Nowy szablon to ciąg dalszy zmian, jakie następują (i nastąpią) w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląg.

5 komentarzy:

 1. Bardzo estetyczny szablon :) Minimalistyczny, ale zachęcający.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładny ten szablon, przeniosłam się z bloggera na wordpressa jakieś 3 lata temu, pewnie wiele się zmieniło od tego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przejrzyście, ładnie. Lubię taki styl. Na blogerze najbardziej brakuje przycisku otwierającego kolejne foldery.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi również podoba się ten szablon. ;)

  OdpowiedzUsuń