Wkręć Ramona w akcję, zgarnij książkę i odbierz ją z rąk autora

Mam dla was super zabawę, w której można zgarnąć książkę "Skłam, że mnie kochasz" Piotra Borlika, a nawet spotkać się z nim osobiście. Są tu czytelnicy z Trójmiasta? Zainteresowani? 
Wkręć Ramona w akcję, zgarnij książkę i odbierz ją z rąk autora.

Molo w Sopocie, klif w gdyńskim Orłowie, a może klimatyczne uliczki Głównego Miasta lub Park Oliwski w Gdańsku? Masz swoje ulubione miejsce w Trójmieście? Prześlij jego zdjęcie i zaproponuj przygodę, jaką mógłby tam przeżyć główny bohater i opisz ją w kilku zdaniach. Trzy osoby, które przedstawią najciekawsze pomysły zdobędą książkę "Skłam, że mnie kochasz" z autografem wręczoną osobiście przez autora gdzieś w przestrzeni Trójmiasta. Tyle wygrać, co?

Puść wodze fantazji i pozwól nam się też trochę pośmiać. To może być plaża, ulubiony lokal albo... szkoła. Niech Jakub zostanie ratownikiem wodnym, dostawcą pizzy albo członkiem komitetu rodzicielskiego. Nie musisz się rozpisywać, wystarczy kilka zdań.

Macie trochę czasu, wasze pomysły czekamy do poniedziałku 29 marca 2021. Wrzucajcie je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku - TUTAJ! Nie zapomnijcie podać ifno o zabawie dalej im więcej będzie pomysłów na akcje, tym lepsza zabawa.

Zasady konkursu "Wkręć Ramona w akcję"

1. Organizatorką konkursu Wkręć Ramona w akcję, zgarnij książkę i odbierz ją z rąk autora jest Promotorka czytelnictwa. Facebook nie ma z tym nic wspólnego.

2. Książki dla zwycięzców przekaże Wydawnictwo Prószyński i s-ka

3. Zadanie konkursowe: Molo w Sopocie, klif w gdyńskim Orłowie, a może klimatyczne uliczki Głównego Miasta lub Park Oliwski w Gdańsku? Masz swoje ulubione miejsce w Trójmieście? Prześlij jego zdjęcie i zaproponuj przygodę, jaką mógłby tam przeżyć główny bohater i opisz ją w kilku zdaniach. Trzy osoby, które przedstawią najciekawsze pomysły zdobędą książkę "Skłam, że mnie kochasz" z autografem wręczoną osobiście przez autora gdzieś w przestrzeni Trójmiasta. 

4. Odpowiedzi należy wrzucić w komentarzu pod postem konkursowym na fan page Promotorki czytelnictwa. 

5. Książki zostaną wręczone osobiście zwycięzcom przez autora w przestrzeni Trójmiasta w miejscu i czasie indywidualnie ustalonym przez zwycięzcę i autora.

6. Biorąc udział w zabawie, deklarujesz, że możesz odebrać książkę osobiście. To taka rekompensata dla autora i czytelników za brak spotkań autorskich.

7. Czas trwania konkursu od poniedziałku 15.03 do poniedziałku 29.03 do godz. 23.59.

8. Wyniki ogłosimy w ciągu trzech dni od zakończenia zabawy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz