Zamieć tuż-tuż!

Ewelina Zawadzka powraca! Była "Burza" będzie "Zamieć". Już 6 października premiera mojej drugiej książki o właścicielce zakładu pogrzebowego w Młynarach. Emocji we mnie mnóstwo. Od radości przez lęk po ekscytację. Mam nadzieję, że sięgnięcie po "Zamieć" i przypadnie Wam do gustu :)

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Można już zamawiać TUTAJ
Życie mieszkańców Młynar powoli wraca do normalności po tragicznych wydarzeniach, do których latem doszło w miasteczku. Główną bohaterkę, Ewelinę Zawadzką, pochłaniają przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz wesela znajomych.

Niestety, święta marzeń zmieniają się w koszmar. Ojciec Karolinki zabiera córkę na wigilię do siebie i grozi Ewelinie sądem. Zrozpaczona kobieta nie znajduje wsparcia u własnej matki, na domiar złego zaostrza się konflikt z bratem.

A to dopiero początek serii nieszczęść.

Zorganizowana przed ślubem cmentarna sesja fotograficzna Anety i Jacka kończy się tragicznie. Przyszła panna młoda zostaje znaleziona martwa, w sukni ślubnej, z nożem wbitym w pierś.

Czy kobieta miała wrogów? Kto chciał się jej pozbyć? Czyżby narzeczeni mieli przed sobą mroczne tajemnice? Czy w morderstwo Anety był zamieszany partner Eweliny?

Zawadzkiej wali się świat. Zostaje sama, skonfliktowana z rodziną, z czarną wizją utraty dziecka i ukochanego. Zdeterminowana, po raz kolejny podejmuje prywatne śledztwo.

Tym razem stawka jest znacznie wyższa.1 komentarz:

  1. Właśnie skończyłam czytać "Burzę" i pomyślałam, że szkoda tak szybko żegnać się Eweliną bo to ciekawa i mądra osoba. Z ciekawości pierwszy (i mam nadzieję, że nie ostatni raz ;) ) odwiedziłam Pani Bloga i tu taka miła wiadomość, że będzie "Zamieć". Już nie mogę się jej doczekać.

    OdpowiedzUsuń