Urodzinowo – Halloweenowy Book Tour z "Zamiecią"

Uwielbiam świętować swoje urodziny. Wypadają 28 października, czyli w zbliżonym czasie, w którym przypadają Halloween/Dziady/Wszystkich Świętych/Zaduszki (wybierz sobie właściwie, mi pasuje wszystko i się nie wyklucza ;)). 

A to z kolei tematy bliskie mojej bohaterce Ewelinie Zawadzkiej, która jest właścicielką zakładu pogrzebowego. 

Lubię też, jak wiecie, akcje promujące czytelnictwo, więc wzięłam ten swój wiedźmiński kociołek, pomieszałam to wszystko i wyszedł mi:

Urodzinowo – Halloweenowy Book Tour z Zamiecią

Robiłam już taką akcję daaaaawno temu, przy okazji książki „Potomkowie pierwszej czarownicy” i zatęskniłam bardzo. Może, jest tu ktoś, kto pamięta? Wtedy zabawa była udana, mam nadzieję, że i teraz znajdą się chętni do udziału.

W skrócie polega ona na tym, że wysyłam „Zamieć” w świat, a osoby, które biorą udział w akcji, czytają książkę, publikują opinię i co ważne wpisują się do środka. Tak dla mnie na pamiątkę. Integracja na linii – czytelnicy ma tu ogromne znaczenie. 

Następnie przesyłają książkę dalej, do kolejnej osoby, która bierze udział w zabawie. Dodam, jeszcze tylko, że planuję dwie ścieżki – ogólnopolską, ale też lokalną, w której będzie możliwe przekazywanie książek osobiście :)

Opis fabuły zamieszczam na końcu tego wpisu.


ZASADY:

1. Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie, wyślij zgłoszenie na promotorkaczytelnictwa@gmail.com, napisz dlaczego chcesz dołączyć do akcji oraz skąd jesteś (miejscowość + województwo)

2. Na zgłoszenia czekam do 4 listopada, do 23.59

3. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę:

- od 6 do 10 osób do ścieżki ogólnopolskiej

- od 4 do 10 osób do ścieżki lokalnej

4. Wybór osób nastąpi do 6 listopada, książkę wyślę w następnym dniu roboczym po otrzymaniu adresu osoby pierwszej z listy.

5. Po informacji o wybraniu informujesz w swoich mediach społecznościowych, że bierzesz udział w akcji, możesz skorzystać z poniższej grafiki.

6. Po otrzymaniu książki czytasz ją i zamieszczasz opinię:

- na swoich kanałach w mediach społecznościowych prywatnym i/lub książkowym profilu (nie musisz prowadzić bloga/kanału książkowego, wystarczy, że korzystasz z mediów społecznościowych) oraz w czytelniczych grupach na Facebooku

7. Robisz sobie zdjęcie książki, a najlepiej sobie z książką ;) i dodajesz do opinii. 

8.Wpisujesz do książki dedykację dla mnie :) Zazwyczaj to autorzy wpisują się czytelnikom, ale ja bardzo chciałabym otrzymać taki wpis od Was. Ale i ja przed wyruszeniem książki w drogę coś w niej napiszę i dla każdego dorzucę jakiś gratis,

9. Przesyłasz do kolejnej osoby z listy w ciągu dwóch tygodni od otrzymania książki. Nie zgłaszaj się, jeśli wiesz, że nie zdążysz przeczytać książki w tym czasie. W przypadku ścieżki lokalnej, umawiasz się na przekazanie osobiste. Dane do kolejnej osoby przekażę ja. Każda zgłaszająca się osoba wyraża zgodę na przekazanie adresu sobie robiącej wysyłkę.

10. Akcję będę relacjonować na bieżąco, w moich mediach społecznościowych i na blogu.

Czas start, dobrej zabawy!Zamieć, Zuzanna Gajewska


Życie mieszkańców Młynar powoli wraca do normalności po tragicznych wydarzeniach, do których latem doszło w miasteczku. Główną bohaterkę, Ewelinę Zawadzką, pochłaniają przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz wesela znajomych.

Niestety, święta marzeń zmieniają się w koszmar. Ojciec Karolinki zabiera córkę na wigilię do siebie i grozi Ewelinie sądem. Zrozpaczona kobieta nie znajduje wsparcia u własnej matki, na domiar złego zaostrza się konflikt z bratem.

A to dopiero początek serii nieszczęść.

Zorganizowana przed ślubem cmentarna sesja fotograficzna Anety i Jacka kończy się tragicznie. Przyszła panna młoda zostaje znaleziona martwa, w sukni ślubnej, z nożem wbitym w pierś.

Czy kobieta miała wrogów? Kto chciał się jej pozbyć? Czyżby narzeczeni mieli przed sobą mroczne tajemnice? Czy w morderstwo Anety był zamieszany partner Eweliny?

Zawadzkiej wali się świat. Zostaje sama, skonfliktowana z rodziną, z czarną wizją utraty dziecka i ukochanego. Zdeterminowana, po raz kolejny podejmuje prywatne śledztwo.

Tym razem stawka jest znacznie wyższa. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz