Woluminy w Przedszkolu nr 24 w Elblągu - FOTOrelacja


Jak zapowiadałam (KLIK) Woluminy odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 24 w Elblągu. Spotkanie było efektem aukcji dla WOŚP, które wylicytowała Magda, mama Klary, która do tego przedszkola chodzi. Razem z Łucją byłyśmy tam w miniony poniedziałek. Oprócz czytania bajki porozmawiałyśmy też z dziećmi o  superbohaterach. Okazało się, że mogą nimi być również... rodzice. Wystarczy, że pokonają nudę i zawsze będą mieli przy sobie na nią broń - książkę.  Po czytaniu opowiadania pt. "Nocny pokaz" z "Bajek sercem pisanych" dzieci wykonały rysunki z przesłaniem dla rodziców... Sugerowały im, by zabrać książkę do poczekali u lekarza, na przystanek, a niektóre dzieci twierdziły nawet, że strasznie im się nudzi, kiedy czekają na... taksówkę ;)

Wszystkie fotografie zrobiła Magda, autorka tego całego zamieszania. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie!Polecamy się na przyszłość. Pamiętajcie, że jestem Superbohaterką na telefon (albo mejla) - KLIK


1 komentarz:

  1. Super! Fajnie, że powoli, powoli Twój autorski projekt się tak rozwija. Życzę Ci, abyś z miesiąca na miesiąc miała coraz więcej zleceń.

    OdpowiedzUsuń