Szufladopolka.pl - blog promotorki czytelnictwa

Nie wiem czy zwróciliście uwagę wchodząc tu, ale ten, no..., zmienił się adres. ;)
W końcu doczekałam się własnej domeny, dojrzałam do niej i cieszę się jak dziecko ;) 
Chciałam więc Was oficjalnie przywitać na 

Szufladopółka.pl

BLOGU PROMOTORKI CZYTELNICTWA


Mniemam (i tak podpowiadają statystyki), że wchodzicie tu z linków na FB, listy blogów itp., ale jakby ktoś jednak wpisywał adres ręcznie to oczywiście stary będzie działał i przekierowywał na obecny. Zostaję na blogerze, bo dobrze i wygodnie mi tutaj. Tylko logo chyba trzeba będzie dopasować do sloganu, który jakoś tak się urodził... ;) A już niebawem internetowa odsłona akcji Woluminy. Głos książki. Sprawdzajcie skrzynki, może znajdziecie tam zaproszenie... ;)Dziękuję, że jesteście i zostańcie na dłużej!

6 komentarzy:

 1. Brawo Kochana! Może kiedyś taki zawód jak promotor czytelnictwa będzie dobrze opłacany :) Tego Tobie i sobie życzę!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje! To duży krok na przód ! Powodzenia w dalszej pracy i sprawdzam skrzynkę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem nowym gościem - weszłam, bo spodobało mi się, że interesuje Cię promocja czytelnictwa, a nie tylko recenzowanie. Recenzowanie to trudne i ważne zajęcie, ale współcześnie trzeba chyba łączyć wiele sił by udało się osiągnąć efekt w postaci zainteresowania książką tak zwanego przeciętnego Polaka. :) Popularyzacja nauki i literatury to główne składowe moich działań zawodowych, więc bardzo chętnie będę się tu pojawiać :). Liczę na jak najwięcej ciekawostek i nowinek ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i pomyślności tutaj! :)

  OdpowiedzUsuń