Press room :)

Debiut debiut ciągnie :) Jak wiecie spełniłam swoje marzenie - wydałam książkę. Debiutancką powieść. I za tym debiutem idą koleje. Takie choćby, jak wystąpienie w mediach. Dziwnie to brzmi, zważając na fakt, że jestem dziennikarką :) Ale chodzi mi o tę drugą stronę. 

Choć  z racji tego, że portal, w którym pracuję, organizuje wiele akcji i jestem nie tylko redaktorem, ale i animatorem - zdarzało mi się, że bywałam osobą w materiale się wypowiadającą, a nie go tworzącą. Ale kiedy chodzi o coś osobistego, mojego, to jest zupełnie inaczej. Nagle taka gaduła jak ja zapomina języka w buzi, przychodzi suchość w gardle i mówi się wszystko, oprócz czegoś co ma sens :) To strasznie dziwnie uczucie być po drugiej stronie mikrofonu. 

Kadr z materiału filmowego, źródło: eswiatowid.pl

Po debiucie książkowym i medialnym, przyszedł czas na kolejny - pierwszy wieczór autorski. Miał miejsce w czwartek, 20 lutego, a ja od tamtej pory nawet nie miałam czasu usiąść i napisać Wam o nim kilka słów.  Odbywał się w ramach Elbląskiej Sceny Literackiej  - cyklu spotkań z  autorami organizowanymi  przez Teatr Aleksandra Sewruka  w Elblągu.  Było kameralnie, ale miło. Jeśli chcecie, zachęcam do obejrzenia krótkiej relacji - TUTAJ
Pojawił się też artykuł w lokalnym portalu internetowym. Jeśli macie ochotę - zachęcam do przeczytania - o tu :)

A tych, którzy są tu po raz pierwszy zapraszam do mojej akcji wędrującej książki "Moja książka w Twoich rękach", w ramach której możecie przeczytać moją powieść. Zapraszam!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz