Skąd oni się biorą?

Pierwszy raz w historii, na blogu będzie muzycznie. Ale po prostu musiałam! 
Oglądam sobie taki xfactor i się zastanawiam skąd się biorą tacy utalentowani ludzie? Jak oni to robią? Jak oni śpiewają? A nie, to nie ten program.

Ale serio. Siedzę wbita w fotel, bo nie mogę uwierzyć w to, że spodobała mi się piosenka Hanny Montany, Miley Cyrus, czy jak jej tam. Wystarczy, że wejdzie na scenę dziewczyna, która zaprezentuje nam swój głos, a nie goły tyłek. Marta Bijan brawo! To było świetne, podobnie jak Portugalczyk i polska poezja śpiewana czy szesnastolatka (Agata Dziarmagowska) rapująca w piosence Bruno Marsa. I jeszcze zespół 69 i śpiewający duet matka - syn, Magdalena i Benjamin.
Jak tak wyglądał pierwszy odcinek, to strach pomyśleć co będzie dalej :)
Tu można zobaczyć te fragmenty, o których mówię.
Uwielbiam tych ludzi, gratuluje i podziwiam. Nie wiem skąd oni się biorą i wciąż mnie dziwi, że w kolejnych n-tych już edycjach wciąż pojawiają się takie utalentowane osoby! SZA-CU-NEK!
I możecie mówić sobie, co chcecie, że komercha i takie tam. Wiem o tym, też tak myślę. "Rzygam tęczą", kiedy widzę dobrze bawiących, tak "naturalnych", tańczących,  i tarzających się po ziemi (Tak Kuba  W., to do Ciebie) jurorów i prowadzącą. Ale skoro to jedyna droga, by podarować nam takiego Dawida Podsiadło, to trudno :) On jest moim idolem. Koniec kropka!

A jakie jest Wasze zdanie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz