Nietypowa promocja książki

Chcesz wypromować książkę w nietypowy sposób, ale nie masz kim tego zrobić? Już masz!  Happening, spacer literacki, flash mob czy inny harlem shake? Dobrze trafiłeś!Dla promocji czytelnictwa zrobię wszystko ( tak długo jak to będzie promocją czytelnictwa ;))

Przykłady? Proszę!
Zaplanuję  akcję od A do Z (jak moją autorską akcję Woluminy. Głos książki, na którą otrzymałam Stypendium Kulturalne Miasta Elbląg) lub dołączę do Twojego projektu (jak np. do działań Uniwersytetu Gdańskiego w ramach Bałtyckiego Pikniku Naukowego).


Animacji kultury uczyłam się w teorii na studiach socjologicznych, a w praktyce pracując w instytucji kultury (Centrum Spotkań Europejskich w Elblągu) oraz działając w stowarzyszeniu literackim i życiu codziennym. Obecnie promuję czytelnictwo zawodowo, pracując jako spec. ds. marketingu i promocji w Bibliotece Gdynia.

Po prostu uwielbiam działać, wymyślać, kreować. Być wśród ludzi i liter.

Napisz do mnie na promotorkaczytelnictwa@gmail.com i razem wymyślimy, jak zachęcić ludzi do czytania w ogóle lub konkretnej książki/autora.


Na skróty:

 • Co: Happeningi i akcje promocyjne
 • Dla kogo: wydawnictwa, autorzy, instytucje
 • Dlaczego ja: bo mam doświadczenie i to lubię

3 komentarze:

 1. Fajnie Zuza jest obserwować twoje czytelnicze poczynania. Bardzo żałuję, że nie udało nam się spotkać w Gdyni w listopadzie na "Spotkajmy się w Gdyni". Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczna energia od Ciebie bije, cieszę się, że tak wiele robisz dla promowania czytelnictwa. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że robisz to co lubisz :)

  OdpowiedzUsuń