Rodzaje współpracy i kontakt


Cześć,


Mam na imię Zuzanna i jestem promotorką czytelnictwa (zobacz, jak to się stało). Zapraszam do współpracy autorów, wydawców, instytucje kultury oraz wszystkich z branży książkowej i działających na rzecz promocji czytelnictwa.

W ramach współpracy oferuję:

  • Nietypową promocję książki
Chcesz wypromować książkę w nietypowy sposób, ale nie masz kim tego zrobić? Już masz!  Happening, spacer literacki, flash mob czy inny harlem shake? Dobrze trafiłeś! Zobacz, co już robiłam.
  • Prowadzenie spotkań autorskich i imprez kulturalnych
Lubię i potrafię rozmawiać z ludźmi. Zadawania pytań, które niosą interesujące odpowiedzi nauczyłam się jako dziennikarka. Jestem nią z wykształcenia, zawodu i zamiłowania. Przeczytaj więcej o moim doświadczeniu. w prowadzeniu spotkań i konferansjerce.

Sama stale uczę się jak pisać i jak NIE pisać. W teorii i praktyce. Należę do klubu literackiego, a kiedy tylko mogę sama biorę udział w warsztatach i kursach, a to co już wiem i potrafię z radością i w nietuzinkowy sposób przekażę innym.  

I oczywiście:

Moim głównym celem jest zachęcanie ludzi do czytania. W ogóle. Dlatego tym, czego szukam w książkach najbardziej są emocje, jakie wywołują i wartości jakie, ze sobą niosą. Słowem, pokazuję, co czytelnik będzie miał z tego, że sięgnie po ten, a nie inny tytuł.

Dodam też, że jestem, zdeklarowaną i świadomą swojego uzależnienia gadżeciarą książkową, więc chętnie wypróbuję i podzielę się opinią na temat przedmiotów ze świata około książkowego. Pisałam już o zakładkach, etui na książkę, a nawet kolczykach i wannie, jako miejscu na czytanie ;) Jeśli uważasz, że możemy razem zrobić coś dla promocji czytelnictwa napisz do mnie na adres: promotorkaczytelnictwa@gmail.com

1 komentarz:

  1. Nie ma czegoś takiego jak " półtora godziny" proszę Pani promującej czytelnictwo. Promuję piśmiennictwo. Poprawne.

    OdpowiedzUsuń