Nowe "Gałęziste" na mojej półce| Patronat Promotorki

Uważaj! Las patrzy 👀

Gałęziste czytam już drugi raz. Teraz w nowej, ulepszonej wersji od Wydawnictwa Vesper. Uwielbiam tę książkę i z radością objęłam jej wznowienie patronatem medialnym.Recenzja nowego Gałęzistego u mnie już niedługo. Tu możecie przypomnieć sobie jak zachwalałam książkę już wtedy, a poniżej opis od wydawnictwa Vesper, w którym autor wydał już Inkuba, też całkiem spoko ;)

Nowa, ulepszona wersja powieści, która zdobyła Nagrodę Czytelników Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego!

Nie wierz w nic, co widzisz, słyszysz… i w co do tej pory wierzyłeś.

Jest taki dom, w którym nie chciałbyś spędzić nocy. Z jakiegoś powodu ciemność w nim jest inna. Jeszcze bardziej złowroga niż gdziekolwiek indziej.

Jest takie jezioro, w którym mieszkają nieumarli. Ich przewaga nad Tobą jest prosta – oni nie potrzebują nabierać powietrza.

Jest taki demon, o którym wolałbyś nie wiedzieć. Niematerialne uosobienie zła, przed którym nie sposób uciec.

Jest takie miejsce, w którym znajdziesz ten dom. Miejsce, które skrywa też to jezioro, miejsce, w którym ten demon był od zawsze. To las. Las, w którym za nic w świecie nie chciałbyś się zgubić. Kiedy już raz do niego wejdziesz, nie pozwoli Ci wyjść.

Jest taka historia, której nie chciałbyś poznać. Opowieść, która Cię zaintryguje, zaskoczy i przerazi do szpiku kości. Powieść grozy na baśniowych ziemiach Suwalszczyzny, z zaskakującym zakończeniem godnym mistrzów gatunku.

Odważysz się?

W porównaniu z pierwowzorem tekst powieści został gruntownie przeredagowany, poprawiony, okraszony klimatycznymi ilustracjami oraz uzupełniony o rozbudowane posłowie.

PREMIERA  13 LISTOPADA
PRAPREMIERA: 23 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, 24-27 października 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz