Zlot fanów Katarzyny Bondy on-line pod patronatem Promotorki czytelnictwa

"Żadna pandemia nie zakłóci wyjątkowego spotkania" - takie motto wyznają Organizatorzy I Zlotu Fanów Katarzyny Bondy. Rozmowy, konkursy i quizy to tylko nieliczne niespodzianki, jakie przewidywane są w te wyjątkowe dni.
Początkowe plany zakładały zlot terenowy, jednak organizatorzy stawiają czoła tej wyjątkowej sytuacji i organizują trzy dni zdalnej zabawy na I Zlocie Fanów Katarzyny Bondy Online.Przewiduje się dobra zabawę i jak mówi sama pisarka - rechot max! Zlotowicze będą mogli sprawdzić jak dobrze znają Autorkę, do jakiego książkowego bohatera jest im najbliżej, stworzyć dziesiątki memów z Królową Kryminału, a także napisać opowiadanie, które w jesiennej edycji zlotu zostanie przekształcone w grę terenową! A to nie wszystko! Jak zapowiadają organizatorzy już 30.05, podczas transmisji live, pokażą fanom Bondę jakiej nie znali! Słuchacze dowiedzą się, kiedy ostatnio pisarka jadła śledzie oraz czy pamięta jeszcze wzór na deltę!


Więcej informacji znajdziecie tutaj:https://www.facebook.com/events/955758324871368/8 komentarzy:

 1. Super strona, polecam także urokmilosny24.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę. Można na niej znaleźć ciekawe informacje na temat rytuałów miłosnych. Jeśli nie wiesz, czy zdecydować się rytuał u Eryka Mozgoła czy u innej osoby, tutaj znajdziesz odpowiedź: Rytuały miłosne - ranking

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam świetną witrynę rytualmilosny.co.pl na pewno znajdziecie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo polecam https://silne-linki.blogspot.com/ stronę ze świetnymi artykułami na temat pozycjonowania witryn.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kapitalna strona, polecam bardzo https://swobodnezycie.pl/ stronę z artykułami na różne tematy.

  OdpowiedzUsuń