Gadżety mola książkowego: Torba na książkę

Chwaliłam się nią już w święta, bo to jeden z prezentów do Mikołaja :)
W tym przypadku była nim moja siostra, która dobrze wie, co lubię. Obiecałam, że opiszę ją (torbę, nie siostrę :)) w gadżetach mola książkowego, co też robię. Praktycznie zawsze ze sobą mam jakąś książkę. Noszenie w torebce im nie sprzyja, tym bardziej, że zdarza się, iż noszę wiele dni nie mając szansy do niej zajrzeć, i tak obija się pomiędzy portfelem, telefonem, notesem, perfumą, kanapkami do pracy i co tam jeszcze w torebce może się znaleźć. Ale nie może być tak, że jej nie wezmę, bo pewnie właśnie tamtego dnia okaże się, że będą stała w długiej kolejce, będę czekała na autobus, jechała nim, a zawsze chcę takie sytuacje wykorzystać na czytanie. By nie doprowadzić książek do ruiny, nosiłam je w małych reklamówkach, ale te po jakimś czasie się zużywają, a bawełniane torby, które mam po pierwsze są większe, a po drugie wykorzystuję je zakupów. Ta jest idealna, właśnie tego mi trzeba! Ten podarunek więc potwierdził, że mam więź telepatyczną z moją siostrą, bądź też ma ona umiejętność czytania w moich myślach. Dzięki Siostra :)

No i kolor - mój ulubiony zielony (lubię też turkusowy :)) Torba jest bawełniana, a materiał gruby i wygląda na dość wytrzymały. Mocne zdają się też być uszy, o odpowiedniej długości. Jej wymiary to 29x25 cm, na styk zmieści się w niej więc nawet książka formatu A4, ale ładniej się prezentuje z mniejszą w środku :)

Wygodnie się nosi. No i pozwala całemu światu ogłosić, że jest się molem książkowym :) Jak długo mi posłuży, to się okaże. Ale nie będę jej oszczędzać, będzie eksploatowana non stop :)

8 komentarzy:

 1. Torba na książki może być bardzo fajnym i dość oryginalnym prezentem. Ja uwielbiam kupować prezenty w sklepie https://4gift.pl bo kocham oryginalność gadżetów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie jeśli ktoś lubi czytać książki i robi to często to na pewno taka torba jako oryginalny prezent będzie znakomita. Ja często mojemu narzeczonemu w sklepie https://forhim.pl/ kupuję również dość mocno oryginalny prezent. Fajnie jest w taki sposób zaskakiwać naszych bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością takie akurat prezenty są bardzo fajne i myślę, że wiele osób by się z nich cieszyło. Ja również bardzo chwalę sobie prezenty dla babci z https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-babci gdyż wiem jak bardzo duży wybór tam jest.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak najbardziej takiego rodzaju gadżety bardzo fajnie sprawdzają się na prezent. Zresztą ja również czytałam na https://www.informationhouse.pl/5-niewielkich-gadzetow-ktore-podkreslaja-profesjonalizm-firmy/ o tym jak kilka niewielkich gadżetów może doskonale nadawać się na prezent firmowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Madedam a może wolicie coś bardziej oryginalnego unikatowa biżuteria artystyczna sklep internetowy

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety jeszcze jakoś nigdy nie miałem do czynienia z takimi gadżetami ale jestem zdania, że bardzo fajną kwestią jest również to aby wiedzieć które ekologiczne gadżety reklamowe są warte uwagi. Na pewno spory ich wybór zawsze znajdziemy w https://reklamowegadzety.pl/c/ekologia-i-szkola i ja najchętniej tam je zamawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli szukacie dobrej oferty na gadżety reklamowe, to zajrzyjcie na stronę internetową http://premiergroup.pl/pl/personalizowane-gadzety-reklamowe-krakow.

  OdpowiedzUsuń