Moja książka w Waszych rękach - wyniki :)I oto dziś ten dzień. Losowanie. Tak, jak wspomniałam: w akcji powędrują cztery książki - na ścieżkach Wiosna - Lato - Jesień - Zima. 

Wczoraj informowałam, że po utworzeniu wydarzenia na facebooku - przybyło chętnych, a gdy udostępniłam je na prywatnym profilu, to już w ogóle było ich mnóstwo. Bardzo mnie to cieszy, ale jakiś zasad trzeba się trzymać. Do magicznego kapelusika trafiły imiona, nazwiska, nicki, loginy, pseudonimy itp. :) tych osób, które dodały ten czarodziejski komentarz tu, bądź na fejsie o treści "zgłaszam się" I tak chętne były 24 osoby. Bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie. Cieszy mnie to ogromnie. A teraz, by nie trzymać Was w niepewności powiem/pokażę, co tam wyciągnęła z kapelusza moja córcia (nie był to królik):Tak więc trasy kolejnych pór roku rozpoczynają:

Wiosna: Alicya Oss
Lato: Jakub Urbaniak
Jesień: Monika Sylwia B
Zima: Marta Gędzierska

Wszystkich pozostałych odsyłam więc do blogów/stron/fan page wygranych - bo oni teraz będą wybierać/losować następne osoby do których trafią książki. 

Przypominam zasady:

Każda osoba, do której trafią "Potomkowie pierwszej czarownicy":
 • robi sobie z nią zdjęcie i wysyła mi, 
 • czyta, zamieszcza recenzję/opinię i koniecznie informację, z której jest ścieżki, czyli pory roku (należysz do tej pory roku, do której należała osoba od której otrzymasz książkę) i wysyła mi do tego wpisu
 •  zamieszcza banner promujący akcję i jej zasady. /Kod do bannera na końcu posta/
 •  wpisuje do książki dedykację dla mnie :) Zazwyczaj to autorzy wpisują się czytelnikom, ale ja bardzo chciałabym otrzymać taki wpis od Was. Ale i ja przed wyruszeniem książki w drogę coś w niej napiszę
 •  przesyła dalej, do zwycięzcy losowania na swoim blogu 
 • nieobowiązkowe, ale będzie mi bardzo miło: jeśli masz konto na portalach społecznościowych, gdzie tworzy się biblioteczki, dodaje się recenzje o przeczytanych książkach itp. to możesz zamieścić tam opinię o "Potomkach pierwszej czarownicy"
By akcja nie utknęła w martwym punkcie, niech książka w każdym domu przebywa góra dwa tygodnie. Nie wiem jeszcze jak długo będzie trwała akcja - to zależy od zainteresowania, ale o jej zakończeniu poinformuję odpowiednio wcześnie. Bądźcie na bieżąco.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zainteresowanie. Jesteście cudowni. Wzruszyłam się :) Wędrówkę książek będę relacjonować w poście pt. Moja książka w Waszych rękach - wędrówka, który będę na bieżąco aktualizowała. A więc w drogę. 

Wieczorem napiszę do wygranych, teraz mnie wołają na pizzę :) Gratulacje :)
 

3 komentarze:

 1. Dziękuję ! Bardzo się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także bardzo się Cieszę! Dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się bardzo!!!
  Tych, którym się nie udało, a nadal są chętni, zapraszam bloga http://alicyawkrainieslow2.blogspot.com/ i fb Alicya w krainie słów. Tutaj pojawią się: recenzja i wskazówki, jak przejąć książkę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń